logoUPaFTKlogo Teloolomouc web

Těloolomouc 2019

28.8.–30.8.2019

Na setkání tělovýchovných pedagogů představíme novinky ve školní i mimoškolní tělesné výchově od předškolního věku po seniory, děti zdravé i postižené.
Ukážeme a nabídneme nové směry v oblasti inovace a integrace TV, sportu a pohybové rekreace. Obsáhneme oblast gymnastiky, atletiky, plavání, sportovních her, didaktik, pedagogiky a další.
Cílem setkání je vytvořit prostor a tvořivou atmosféru pro výměnu informací, zkušeností a kontaktů učitelů a tělovýchovných pracovníků všech stupňů škol, klubů a center v oblasti tělesné výchovy.

Plavání

Gymnastika

Atletika

Sportovní a pohybové hry

Kurzovní výuka

Integrace žáků se SP

Didaktika TV a sportu

Pedagogika TV a sportu

>> mapa míst konání <<

Přednášky, workshopy a semináře Těloolomouce 2019 se uskuteční zejména v Aplikačním centru BALUO, ve střední Evropě jediném vědecko-technickém parku, který je zaměřený na podporu pohybové aktivity a prevenci onemocnění moderní doby. Centrum, slavnostně otevřené 11. 11. 2016, se nachází v areálu Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v olomoucké městské části Neředín. 

Celá akce bude zahájena v Aplikačním centru Baluo. Dalšími místy konání jsou tělocvična FTK UP Hynaisova, Obchodní akademie, SZŠ a VOŠZ E. Pöttinga.

Informační centrum akce

Připravujeme.

Doprava

Areál Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Neředíně i další místa konání Těloolomouce 2019 leží na trase tramvaje linky 7, která jezdí mezi hlavním vlakovým nádražím a konečnou zastávkou Neředín, krematorium. Z této zastávky je to k fakultě jen několik málo kroků. K dopravě mezi některými místy konání lze využít i autobus linky 26 (Hlavní nádraží – Topolany), který staví v zastávkách Hlavní nádraží, U Kovárny a Neředín, krematorium. 

Základní lístek na MHD s platností 40 minut stojí 14 Kč, celodenní jízdenka pak 46 Kč. Je možné také zakoupit SMS jízdenku s platností 50 minut za 18 Kč. Pro objednání je třeba zaslat SMS ve tvaru DPMO na číslo 90206.

- přijedu autem

Fakulta tělesné kultury sídlí na konci města při výpadovce na Konici. Omezenou možnost parkování nabízí přímo areál fakulty. Případně je v jeho těsné blízkosti záchytné parkoviště u městských hřbitovů.

- přijedu vlakem

Přímo před hlavním nádražím je terminál MHD, odkud je možné se k areálu fakulty dopravit tramvají linky 7 nebo autobusem linky 26, v obou případech je výstupní zastávkou Neředín, krematorium.

- přijedu autobusem

Z autobusového nádraží je třeba se nejprve dostat na terminál MHD před hlavním vlakovým nádražím: buď lze jít 5-10 minut pěšky podchodem a přes most, nebo lze využít od podchodu tramvaje linky 4 (směr Nová Ulice) či autobusů linek 10, 12, 15 či 19 (směr Řepčín, Černovír, resp. Tabulový vrch). Od hlavního nádraží potom pokračujte k fakultě tramvají linky 2 a 7 nebo autobusem linky 26. 

Design, code: Mgr. Jiří Veverka

Přihlášení

Kontakt

Mgr. Jana Seidlová
Fakulta tělesné kultury UP Olomouc
Hynaisova 9
Olomouc 771 11
tel.: +420 585 636 502 
email: jana.seidlova@upol.cz

© Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci